Cieľom združenia je rozvoj kolektívnych a individuálnych aktivít, rozvíjať tvorivé schopnosti detí a mládeže vo voľnom čase s plným využitím najnovších poznatkov vedy a techniky. Asociácia napĺňa ciele neformálneho vzdelávania detí a mládeže v oblasti vedy a techniky.

20. VÝROČIE NÁŠHO KLUBU LEGMAN 819
od 14.novembra 1997 sme členmi AMAVETU

pátek 28. prosince 2018

Likvidácia čiernej skládky Vyšná Pokoradz 24.4.2018

Cieľ podujatia:
O skládke odpadu nechcú iba hovoriť, pri prechádzke môže pomôcť každý. Na sáčky, plastové fľaše, či staré handry, ale aj veľké množstvo plastových hadíc upozornili v uplynulých dňoch náhodní okoloidúci medzi Vyšnou a Nižnou Pokoradzou. Čiernu skládku po nezodpovedných ľuďoch už začali postupne odvážať, neskôr sa však rozhodli ju zverejniť aj na sociálnej sieti. Podľa viacerých názorov majú teraz príležitosť všetci milovníci prírody dokázať, že chcú naozaj pomôcť. Aj my sme sa pripojili a v spolupráci s členom slovenskej speleologickej organizácii v zastúpení s Igorom Balciarom. Odstránili sme veľké množstvo odpadu.
Program podujatia:
Na sáčky, plastové fľaše, či staré handry, ale aj veľké množstvo plastových hadíc upozornili v uplynulých dňoch náhodní okoloidúci medzi Vyšnou a Nižnou Pokoradzou. Čiernu skládku po nezodpovedných ľuďoch už začali postupne odvážať, neskôr sa však rozhodli ju zverejniť aj na sociálnej sieti.

Žádné komentáře:

Okomentovat